800 880 811 Po–Pá (9:00 – 18:00)
CZ
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…

Vodní filtry do kuchyně

Postarejte se o čistou vodu pro sebe a své blízké u vás v kuchyni. Najděte si přesně tu filtraci, která vám bude nejlépe vyhovovat.

Filtrační konvice
Filtrační konvice
Filtry na kohoutek
Filtry na kohoutek
Filtry pod dřez
Filtry pod dřez
Reverzní osmóza
Reverzní osmóza

Filtrační konvice

Filtrační konvice na vodu jsou levným a jednoduchým způsobem, jak získat krásně čistou vodu.

Filtry na kohoutek

Vodní filtry na kohoutek, to je především funkčnost a jednoduché používání. Uplatní se všude, kde je potřeba krásně čistá voda. Tedy ve všech domácnostech, venkovských chatách i kancelářích. Prostě tam, kde z vodovodního řádu teče voda, která požadavky na kvalitu bohužel nesplňuje - třeba je cítit po chlóru nebo je plná drobných usazenin.

Filtry pod dřez se zvláštním kohoutem

Chcete průzračně čistou pitnou vodu přímo z vodovodního kohoutku? Nejste spokojení s tou stávající? Máte prostě jakékoliv pochyby o kvalitě vody z vodovodu ve Vaší domácnosti či firmě a chcete svým dětem, hostům i klientům nabídnou skleničku opravdu dobré pramenité vody? Pokud odpovíte ano, je pro Vás řešením vodní filtr pod dřez.

Reverzní osmóza

Reverzní osmóza - nejúčinnější systém pro čištění vody, který lidstvo vynalezlo. Filtry na bázi této technologie odstraňují bez použití chemie většinu nečistot ve vodě. Výsledkem je ideální voda s chutí horského pramene.

Rádi Vám ZDARMA poradíme s úpravou vody

Náš tým odborníků je připraven vám s výběrem vhodného řešení pomoci.
Vyplňte krátký formulář nebo nás kontaktujte.

800 880 811 Po–Pá (9:00 – 18:00)