AKCE TEĎ! POUZE DO NEDĚLE - při platbě předem na účet 7% SLEVA na celý váš nákup!

×
800 880 811 Po–Pá (9:00 – 18:00)
CZ
Vyhledávání
Váš košík je úplně prázdný…

O nás

Naše společnost Filtry Vodní s.r.o. byla založena v Praze v roce 2010 s cílem vytvořit v ČR první supermarket vodních filtrů.

Jsme společnost zabývající se prodejem, distribucí a instalací vodních filtrů, úpraven vody, poradenstvím a v neposlední řadě skvělým servisem, včetně zajištění techniků v oboru znalých více než 10 let.

Nabízíme svým zákazníkům kompletní sortiment výrobků včetně zboží s ním souvisejícím, počínaje filtrační konvičkou přes obyčejné těsnění až po průmyslová zařízení.

Mezi odběratele společnosti Filtry Vodní s.r.o. patří stavební a realizační firmy, řemeslníci i drobní maloodběratelé a kutilové.

Prodeji kvalitních a moderních výrobků napomáhá jejich odborný prodej a poradenství, které je jeho nedílnou součástí a naše společnost toto poskytuje osobně, telefonicky, emailem i chatem. Pouze tak je možné využít všechen možný potenciál současných produktů. Nabízíme nejen jednotlivé výrobky, ale i ucelená technologická řešení filtračních systémů, které jsou založeny na základě nejnovějších poznatků, trendů, zkušeností a dlouhodobé praxe.

Přístup k jednotlivým zákazníkům zakládáme na partnerství jehož cílem je plnění konkrétních představ, potřeb a požadavků.

Tisíce spokojených zákazníků a zlaty certifikát Ověřeno zákazníky Heureka dává nám právo garantovat, že s našimi službami budete spokojeni!