LoginPřihlášení

Vaš email

Vaše heslo

Zapomněli jste heslo?

 |  Predaj vodných filtrov na Slovensku
Nákup po telefonu
v pracovní dny 9-18 hod
800 880 811
Email:

Často kladené otázky

  • Zbozi: Vodní filtr Aquaboss na studenou vodu 10''

Chtěla bych se zeptat, jestli tento filtr postačí pro tříčlennou rodinu? Vodní filtr bude připojen do umyvadla, vany, pračka, myčky a dřezu (vše kromě toalety). Jak dlouho cca vložka vydrží?

Tento filtr pracuje při minimálním pracovním tlaku 3 atm. Je to standardní vodovodní tlak. Mělo by to stačit pro celý dům. Životnost filtrační vložky je od 2 do 6 měsíců. Průměrná životnost polypropylenové vložky jsou 4 měsíce. Záleží na kvalitě vstupní vody. Rozhodovat o výměně náhradní vložky budete vizuálně.   


  • Zbozi: Reverzní osmoza Aquaphor KRISTALL OSMO-50K

Chci se zeptat z jakého materiálu je filtr vyroben, popřípadě zda máte k tomuto produktu výluhové testy a zpětnou mineralizaci. A jakou má přístroj životnost.

Reverzní osmóza je vyrobena z bezpečného materiálu. Má zkouąky ze Zdravotního ústavu České republiky.

Voda po reverzní osmóze splňuje všechny požadavky dle vyhlášky 252/2004 kromě vápníku a hořčíku. Na straně druhé člověk vstřebává pouze 5% minerálů z vody a 95% z jídla.

Zpětnou mineralizaci nenabízíme. Můžete mineralizaci dokoupit od jiných společností. Tento krok však nedoporučujeme.  

Filtrační vložky mají životnost 8 000 litrů nebo jeden rok. Sada filtračních vložek stojí 1 340 Kč.
Reverzní membrána má životnost 2 roky.


  • Zbozi: Filtrační vložky pro Kristall - sada

Mám od Vás reverzní osmózu Aguaphor KRISTAL OSMO-100K a potřebuji vyměnit filtry po prvním roce. Vyměňuje se i filtr reverzní osmózy? A obsahuje zmiňovaný filtr také sada filtračních vložek Kristal?

Po roce užívání byste měl určitě vyměnit sadu filtračních vložek. Momentálně máme v prodeji filtrační vložky pro Kristall, kdy vás sada vyjde na 1340 Kč. Filtr reverzní osmózy (nebo membrána) se mění jednou za 2 roky. Sada filtračních vložek pro Kristall neobsahuje filtr reverzní osmózy.  


Obracím se na vás s žádostí o radu, jaký filtr na pitnou vodu objednat? Přestěhoval jsem se z lokality Praha 1, kde byla voda z Petřínské vodárny a byl jsem s touto vodou velmi spokojen. Nyní bydlím také na Praze 1, ale voda má nějakou nepříjemnou pachuť a také se mi pocitově jeví jako tvrdší. Možná je to i tím, že dům není zrekonstruovaný a má staré přívodní potrubí? Jaké dvě nejvhodnější varianty filtrace vody byste mi doporučili? Jedná se o malou spotřebu v domácnosti - cca 5L / den. Mám zájem o kvalitní a také ekonomicky výhodný výrobek. Aby ve výsledku voda z kohoutku byla kvalitnější a lahodnější než voda balená.

 

Vzhledem k tomu, že měníte místo svého trvalého pobytu je pro vás nejvýhodnější filtrační konvice. Můžeme Vám nabídnout široký výběr těchto filtračních konvic od 389 Kč do 789 Kč.

 

Životnost filtrační vložky je 300 litrů. Filtrační vložku je potřeba vyměňovat jednou za 3 měsíce. Filtrační konvice perfektně odstraní nejen nepříjemnou chuť, ale také tvrdost vody.

 

Čekejte prosím, vaše zpráva se právě odesílá...

Kontaktní formulář

Vaše jméno:

Telefon:

E-mailová adresa (povinné):

Zpráva pro nás (povinné):

Filtry Vodní s.r.o., Švábky 52/2, Praha 8 – Libeň, PSČ 180 00