LoginPřihlášení

Vaš email

Vaše heslo

Zapomněli jste heslo?

 |  Predaj vodných filtrov na Slovensku
Nákup po telefonu
v pracovní dny 9-18 hod
800 880 811
Email:

Užitečné informace

Individuální řešení úpravy vody přesně pro Vás

V tomto článku spolu projdeme ten správný postup pro výběr filtrace právě pro Vaší domácnost a probereme jaké kroky je třeba podniknout pro výsledně čistou a bezpečnou vodu u Vás z kohoutku.

Více informací naleznete zde >>

Jak správně odebrat reprezentativní vzorek pitné vody

Kdy vzorek odebrat? Místo odběru vzorků. Odběr reprezentativního vzorku pitné vody – nutno dodržet následnost jednotlivých kroků. Stabilizace a uchování odebraných vzorků

Více informací naleznete zde >>

Univerzální komplexní úprava vody (rozhodnutí "na klíč")

Hledáte možnosti jak vyřešit problém tvrdé vody z vodovodu nebo ze studny? Nabízíme Vám univerzální řešení "univerzální komplexní úprava tvrdé vody v celém domě." Je vhodné pro filtrování a změkčení pitné a užitkové vody v domě / bytu / nebytovém prostoru.

Více informací naleznete zde >>

Jak si vybrat vhodný model změkčovače vody?

Výběr změkčovače má 3 kroky:
- Výpočet změkčovače
- Výběr změkčovače podle tabulky
- Výběr modelu změkčovače

Více informací naleznete zde >>

Jak si vybrat UV lampu?

O tom, zda potřebujete použít UV lampu nebo ne, určuje mikrobiologický rozbor vody. Pokud je kterýkoliv z parametrů překročen, je třeba použít UV lampu na čištění.

Více informací naleznete zde >>

Proč se používají a jak fungují UV lampy

Čerpáte vodu ze studny nebo vrtu? Aby tato voda byla bezpečná musí být dezinfikována. Vodní filtry mohou vodu zbavit mechanických nečistot a pachů, mohou vodu změkčit, ale odstranit z vody bakterie, cysty a viry může jen UV lampa.

Více informací naleznete zde >>

Filtr vody Kristall Kvadro HB zajistí čistou vodu

Dobrá voda je klíčem ke zdraví. Potřebují ji Vaše děti a skleničku čisté pramenité vody oceníte nejen v létě, ale taky třeba ke sklence kávy. I dobrý čaj potřebuje jako základní ingredienci kvalitní vodu. Kde ji však sehnat, když z vodovodu často teče tekutina nevábné barvy a konzistence, která je cítit třeba po chlóru? Opravdu Vás baví z obchodu tahat těžké tašky plné balených vod? Nechcete ulevit nejen svým rukám a peněžence, ale i přírodě? Myslete ekologicky a zkuste si vodu doma filtrovat! Že jste zkoušeli doma filtrovací konvici a nemáte na ni v malé kuchyňce dostatek místa? Překvapivým řešením pro Vás může být filtr vody Kristall Kvadro HB.

Více informací naleznete zde >>

Aquaphor VIKING

Aquaphor Viking je moderní systém čištění vody založený na sorpční metodě, která zajišťuje dokonalé odstranění aktivního chlóru, organických nečistot, iontů těžkých kovů, rzi a nepříjemného zápachu. Mezi výhody systému Aquaphor Viking patří vysoký stupeň filtrace, dlouhá životnost a vynikající kvalita čištění vody.

Více informací naleznete zde >>

Systém změkčení a odželeznění vody Aquaphor Water Boss

Systémy pro změkčení a odželezení vody WaterBoss 700 a WaterBoss 900 jsou určeny pro použití ve vodovodních systémech rodinných a nájemních domů, provozních budov.

Více informací naleznete zde >>

Výdejník vody Aquaphor 58BF

S novou generací filtrů-automatů na vodu Aquaphor přichází už natrvalo do Vaší kanceláře a domova křišťálově čistá voda.

Více informací naleznete zde >>

Jak si vybrat vodní filtr pro domácí použití

Využijte našich rad a poohlédněte se po některém z nabízených modelů. Porovnali jsme filtr na kohoutek a filtrační konvici a zmínili jejich přednosti a nedostatky.

Více informací naleznete zde >>

Jak vybrat vhodný filtr?

Všechny filtry Vám pomůžou získat kvalitní čistou vodu bez příměsí a nepříjemné pachuti. Proč tedy existuje takové nepřeberné množství filtrů? Rozdíly mezi filtry přece jen existují. Především si však ujasníme, k čemu je filtr dobrý.

Více informací naleznete zde >>

Filtry Vodní s.r.o., Švábky 52/2, Praha 8 – Libeň, PSČ 180 00